Sahabet Müşteri Hizmetleri

Sahabet müşteri hizmetleri sizlere yani kullanıcılara yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuş seçeneklerden meydana gelmektedir. Sahabet iletişim seçenekleri anlayışına bakıldığında, site tarafından tek taraflı tercih edilen iletişim seçeneklerini göreceksiniz.

Müşteriler, üyeler yani sizler tarafından ve aynı zamanda müşteri hizmetleri tarafından kullanılan seçenekler ile karşılaşacaksınız. Ortak noktaları nedir? Ortak noktaları her bölümün 7/24 saat boyunca paylaşımda olması, kullanımda olmasıdır. Her bölümde Türkçe dil seçeneğinin geçerli konumda bulunmasıdır.

Sahabet Elektronik Posta Adresleri

Sahabet müşteri hizmetleri anlayışında karşılaşacağınız ilk seçenek, Sahabet elektronik posta adresleri olacaktır. 5 farklı elektronik posta adresinin hazırlandığı görülmektedir. Görüşme yapmak istediğiniz ya da bilgi almak istediğiniz konuya göre, bu farklı elektronik posta adreslerini kullanmanız, Türkçe dil seçeneğinde her gün, her saat kullanmanız mümkündür. Herhangi bir konuda müşteri hizmetlerinden destek almak istiyor iseniz, destek@Sahabet.com elektronik posta adresini kullanacaksınız.

Belge talepleri bilgi talepleri ve genel konular hakkında görüşme yapmak istiyor iseniz, info@Sahabet.com elektronik posta adresinin kullanacaksınız. Bayilik işlemleri ve ortaklık programı hakkında görüşme yapmak istiyor iseniz, affiliate@Sahabet.com elektronik posta adresini kullanacaksınız. Herhangi bir şikayet konusunu gündeme getirip, çözüm elde etmeyi düşünüyor iseniz, complaint@Sahabet.com elektronik posta adresini kullanacaksınız. Reklam hizmetleri ve pazarlama hizmetleri hakkında görüşme yapmak istiyor iseniz, marketing@Sahabet.com elektronik posta adresini kullanmanız gerekmektedir. Bir kez daha tekrarlayalım.

Bu elektronik posta adreslerini her gün ve günün her saatinde kullanabilirsiniz. Bütün elektronik posta adresleri ile iletişime geçme konusunda Türkçe dil seçeneğini kullanacaksınız. Müşteri hizmetleri gönderdiğiniz elektronik postalara mutlaka geri dönüş yapacaktır. Elektronik postalara geri dönüş süresinin, maksimum 60 dakika olduğu ifade edilmiştir. Bunun yanında şikayet içerikli bir elektronik posta gönderildiğinde, geri dönüş süresinin en fazla 24 saati olduğu da ifade edilmiş durumda bulunmaktadır.

Sahabet Canlı Destek

Sahabet canlı destek iletişim seçenekleri konusunda kullanabileceğiniz diğer bir uygulamayı işaret etmektedir. Aslında isminden de anlayacağınız gibi, müşteri hizmetleri temsilcisi ile canlı olarak görüşebileceğiniz bir bölüm anlamına gelmektedir. Ana ekranı açacaksınız. Ana ekranı açmak için Sahabet yeni giriş adresi Sahabet215 üzerinden hareket edebilirsiniz. Ana sayfayı açtığınızda, sağ alt köşeye doğru bakmalısınız. Burada kırmızı ve beyaz renklerin kullanıldığı, sohbet balonu şeklinde bir simge göreceksiniz. Üzerinden seçim işlemini yapın.

Destek ekibi şeklinde Türkçe yazılı bir pencere karşınıza çıkacaktır. Burada kullanıcı adı bölümünü doldurmanız zorunludur. Adınız, soyadınız bölümünü doldurmanız zorunludur. Elektronik posta adresi bölümünü doldurmanız zorunludur. Diğer sitelere göre farklı olarak işaretlemeniz gereken bir bölüm daha olduğu görülmektedir. Burada, bizi nereden duydunuz? Şeklinde bir soru sorulmuştur.

Forum siteleri, film siteleri, bloglar, sosyal medya hesapları gibi seçenekler bulunmaktadır. Bir tanesini işaretlemenizin zorunlu hale getirildiği görülmektedir. Hemen altta, kırmızı zemin üzerinde beyaz renkler ile ve Türkçe yazılmış görüşmeye başla şeklinde bir buton olduğunu göreceksiniz. Buradan seçim işlemini yapar iseniz, 30 saniye bekledikten sonra, müşteri hizmetleri temsilcisinin sohbet ortamında görüşmeye katıldığını göreceksiniz.

Sahabet SMS İle İletişim

Sahabet müşteri hizmetleri seçeneklerinde, site tarafından kullanılan bir uygulama daha bulunmaktadır. Bu uygulama Sahabet SMS ile iletişim olacak şekilde belirlenmiştir. Sadece müşteri hizmetleri tarafından kullanılmaktadır. Sahabet üyelik işlemini gerçekleştirmiş şahısların, müşteri hizmetlerine SMS göndermesi yani kısa mesaj göndermesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu uygulamaya yeni hesap açmış şahısların tamamı zorunlu olarak katılacaktır.

Üyelik başvuru formunda istenen kişisel bilgilerden bir tanesinin, cep telefon numarası olduğu görülmektedir. Cep telefon numarasını yazmadan, üyelik başvuru formunun tamamlanması ve müşteri hizmetlerine gönderilmesi mümkün değildir. Buna bağlı olacak şekilde, zorunlu olarak katılacağınız bir uygulamadır. Ancak zorunlu olarak kullanmak zorunda değilsiniz. Site SMS aracılığı ile yeni giriş adresini gün içerisindeki karşılaşmaları, promosyonları, kampanyaları, finansal hareketleri, bahis oranlarını, oyunları sizlere tanıtacaktır.

İstediğiniz zaman rahatsızlık duyduğunuzu düşünüyor iseniz, SMS engelleme işlemini yapabilirsiniz. SMS engelleme işlemini yapabilmek için, yazı içeriğinde de belirtilmiş şekli ile Sahabet canlı destek bölümüne ulaşmanız yeterlidir. Karşınıza çıkacak olan müşteri hizmetleri temsilcisine, SMS iptal işlemini ya da SMS engelleme işlemini yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Talebiniz müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından alınır. Cep telefon numaranız, otomatik mesaj sistemi içerisinden silinir. Bir daha sizin başvurunuza istinaden, sizlere SMS gönderilmez.

Sahabet müşteri hizmetlerine nasıl ulaşırım? Bu site müşteri hizmetleri anlayışında sizlerin karşısına farklı seçenekler ile çıkmaktadır. Ana ekranın üzerinde de hakkımızda bölümüne baktığınızda, bize ulaşın şeklinde bir paylaşım yapıldığını göreceksiniz. Bu paylaşım üzerinden hareket ettiğinizde, irtibata geçebileceğiniz iletişim seçeneklerini göreceksiniz.

Bütün iletişim seçeneklerini 7 gün ve bütün iletişim seçeneklerini 24 saat boyunca kullanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz iletişim seçenekleri elektronik posta adresleri olacaktır. Kullanabileceğiniz iletişim seçenekleri, sitenin canlı destek bölümü olacaktır.

Sahabet Mail Adresleri

Sahabet müşteri hizmetlerine nasıl ulaşırım? Sorusunun ilk karşılığını, Sahabet mail adresleri meydana getirmektedir. Elektronik posta aracılığı ile sitenin müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Tabii ki elektronik posta gönderecek iseniz, hesap açma aşamasında verdiğiniz elektronik posta adresini kullanacaksınız. Sizlerin karşısına 5 farklı elektronik posta adresi çıkarılmış durumda bulunmaktadır.

Müşteri Destek Hizmetleri ile görüşmek isteyenler destek@Sahabet.com adresini kullanmalıdır.

Genel konular hakkında ve bilgi talepleri için görüşmek isteyenler info@Sahabet.com elektronik posta adresini kullanmalıdır.

Bayilik işlemleri ve ortaklık programı için görüşmek isteyenler affiliate@Sahabet.com elektronik posta adresini kullanmalıdır.

Şikayet bildirimleri için görüşme yapmak isteyenler complaint@Sahabet.com elektronik posta adresini kullanmalıdır.

Pazarlama ve reklam bölümü departmanı ile görüşmek isteyenler ise marketing@Sahabet.com elektronik posta adresini kullanmalıdır.

Bütün görüşleri ve önerileri, elektronik posta ile bildirebilirsiniz. Bütün yardım taleplerini elektronik posta ile bildirebilirsiniz. Şikayet konularını elektronik posta ile bildirebilirsiniz. Belge taleplerini elektronik posta ile karşılayabilirsiniz. 7 gün hizmet vermekte, 24 saat hizmet vermektedir.

Sahabet Canlı Destek 2024

Sahabet müşteri hizmetlerine nasıl ulaşırım? Bu sorunun karşılığında kullanabileceğiniz diğer bir seçenek, Sahabet canlı destek olarak tanımlanmıştır. Canlı olarak görüşme yapabileceğiniz bir bölüm anlamına gelmektedir. Yapacağınız görüşme, yazarak sohbet özelliğinde bir görüşme olacaktır. Canlı destek hattı 7 gün ve canlı destek hattı 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Sahabet giriş işlemini gerçekleştirmeniz, ana sayfanın sağ alt köşesine bakmanız gerekecektir.

Burada kırmızı bir buton hazırlanmıştır ve üzerinde, Türkçe şimdi sohbet edin yazısı bulunmaktadır. Bu yazı üzerinden seçim işlemini yaptığınızda, bir pencere açılacaktır. Hoş geldiniz şeklinde Türkçe yazı ile karşılaşacaksınız. Hemen alt bölüme doğru baktığınızda, sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurun gibi Türkçe bir yazı ile daha karşılaşacaksınız. Adınız bölümünü mutlaka doldurmanız gerekmektedir.

Bir altında gördüğünüz elektronik posta adresi bölümünü mutlaka doldurmanız gerekmektedir. Bu bölümleri doldurduktan sonra, yine Türkçe dil seçeneği ile hazırlanmış şimdi konuşmaya başlayın butonuna basacaksınız. Müşteri hizmetlerinin görüşmeye katılma süresi maksimum 30 saniye olacaktır. En fazla 30 saniye içerisinde görüşmeye katılacaksınız. Karşılıklı yazarak sohbet ortamında görüşme yapacaksınız. Sizin ihtiyacınız giderildikten sonra, görüşme sona erecektir.

Sahabet Müşteri Hizmetleri Türkçe mi?

Sahabet müşteri hizmetleri Türkçe mi? Türk ip adresleri ile Sahabet sitesini açacaksınız. Türkiye ip adresleri üzerinden giriş işlemini yapacaksınız. Site otomatik olarak Türkçe dil seçeneğinde açılacaktır. Elbette buna bağlı olacak şekilde, canlı destek ve elektronik posta servisleri de dahil olmak üzere, Türkçe dil seçeneği ile hizmet verilmektedir.

Çevrim konusunda ya da yardım talepleri konusunda bir sıkıntı yoktur. Profesyonel personeller görevlendirilmiştir. Türkçe gönderdiğiniz bir elektronik posta bildirimine, Türkçe cevap alacaksınız. Bir kez daha belirtelim, canlı destek bölümü üzerinden ve tamamen Türkçe dil seçeneği ile görüşeceksiniz.

Sahabet Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Sahabet müşteri hizmetlerine nasıl ulaşırım? Sorusunun karşılığı yazı içeriğinde anlatılmıştır. Peki Sahabet müşteri hizmetleri çalışma saatleri nelerdir? Önce elektronik posta servisleri üzerinden başlayalım. Elektronik posta servislerinde istediğiniz gün ve saatte müşteri hizmetlerine bir bildirim gönderebilirsiniz. 7 gün, 24 saat boyunca gönderebilirsiniz. Geri dönüş 60 dakika olarak belirlenmiştir. Hangi gün ya da hangi saatte bildirim göndermiş olur iseniz olun, 60 dakika içinde geri dönüş alındığınızı göreceksiniz. Bir şikayet bildiriminin yapmış iseniz, hesaplarda inceleme yapılacaktır.

Sizlere yazılı ve görsel olarak görülecektir. Sadece şikayet bildirimlerinde bu gerekçeye istinaden geri dönüş süresi 24 saat olarak belirlenmiştir. Bunun dışındaki standart süre, 60 dakikadır. Canlı destek bölümü çalışmasında da, 7 gün, 24saat anlayışı geçerlidir. Sürekli çevrimiçi bir canlı destek bölümünü göreceksiniz. Görüşmeye başlama süresi yazı içeriğinde de anlatıldığı gibi, 30 saniyedir. Görüşme süresi konusunda bir sınırlama ya da herhangi bir kısıtlama yoktur. Sizin talebiniz karşılandıktan sonra, siz görüşmeyi terk edeceksiniz.

İçerik Hakkında Yapılan Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmadı.