Sahabet Hangi Bankalar İle Çalışmaktadır?

Sahabet hangi bankalar ile çalışmaktadır? Sorusu para yatırma ve para çekme işlemleri için gündeme getirilmektedir. Sahabet sitesinde para yatırma ve para çekme işlemlerinde kullanabileceğiniz seçeneklerden bir tanesidir. İsterseniz havale yöntemi üzerinden para yatırabilir ve çekebilirsiniz, isterseniz EFT yöntemi üzerinden para yatırır ve para çekme işlemini yapabilirsiniz, isterseniz bankalara ait kredi kartlarını kullanabilirsiniz, isterseniz yine bankacılık işlemleri kapsamında gündeme gelen cepbank ya da karekod uygulamaları ile para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu işlemlerin gerçekleştirilmesinde, bankacılık işlemleri ön plana çıkmaktadır. Bu yüzden hangi bankalar ile çalışmaktadır? Gibi bir sorunun gündeme getirildiği görülecektir.

Sahabet Sitesinin Çalıştığı Bankalar

Sahabet hangi bankalar ile çalışmaktadır? Sorusunun karşılığında Türkiye piyasasında geçerli olan Türkiye Cumhuriyeti kurumsal bankalar anlayışı bulunmaktadır. Sahabet sitesinin çalıştığı bankalar Türkiye’de ticari faaliyetlerine devam eden bankaların birçoğu olarak karşınıza çıkacaktır. Garanti Bankası ve Halkbank, Ziraat Bankası ve TEB, ING Bank ve Finansbank, Şekerbank ve İş Bankası, Vakıfbank sitenin çalıştığı bankalar arasında bulunmaktadır.

Bu bankalarda açılmış Sahabet sitesine ait hesaplar yer kalmaktadır. Siz bu bankalarda hesabınız bulunuyor ise, aynı banka anlayışı dahilinde havale ile para yatırma ve çekme işlemini yapabilirsiniz. İşlemin çalıştırılmasında herhangi bir zaman ayrımı bulunmayacaktır. İstediğiniz gün ve saatte kullanım hakkına sahip olacaksınız.

Sahabet Sitesinin Hesap Numaraları

Sahabet hangi bankalar ile çalışmaktadır? Sorusunun güncel karşılığı verilmiştir. Peki bu bankalara ait hesap numaraları nelerdir? Sahabet sitesinin hesap numaraları nereden öğrenilir? Havale gibi, EFT gibi bir sistem ile para yatırma ya da para çekme işlemini yapabileceğiniz ifade edilmiştir. Özellik ile para yatırma işleminde kullanacağınız en önemli bilgilerden bir tanesi, karşı tarafın yani Sahabet sitesinin hesap numarası olacaktır.

Bu sitenin hesap numaralarını, Sahabet canlı destek hattı üzerinden öğrenebilirsiniz. Kesintisiz hizmet verdiği görünen canlı destek hattı ile her gün, her saat görüşebilirsiniz. Sizlere tavsiye edilecek uygulama, her para yatırma işleminden önce mutlaka canlı destek ile görüşmeniz, mutlaka güncel hesap numaralarını almanız olacaktır. Güncel hesap numaralarını, güncel IBAN numaralarını canlı destek hattı üzerinden talep etmelisiniz.

Sahabet İle Aynı Bankada Hesabım Yok

Sahabet ile aynı bankada hesabım yok gibi bir durumu elbette ki gündeme getirebilirsiniz. Peki böyle bir durumda ne yapacaksınız? Aynı bankada hesabınız olmadığı için sadece havale ile para yatırma ve havale ile para çekme işlemini yapamayacaksınız.

Bunun yerine, EFT ile para yatırma ve EFT ile para çekme işlemini yapacaksınız. Aralarında nasıl bir fark bulunmaktadır? Para yatırma ve para çekme talimatının verilmesinde günlere dikkat etmeniz gerekecektir. Türkiye’deki bankacılık sistemi çalışma kuralları dahilinde, EFT sisteminde mesai günleri şeklinde bir anlayış bulunmaktadır.

Tatil günlerinde EFT ile para yatırma, EFT ile para çekme işlemi yapamazsınız. Hafta içi talimat vermeniz gerekecektir. 9:00 saatinden 16:30 saatine kadar para yatırma ya da para çekme talimatı vermeniz gerekecektir. Tek fark budur. Bu yöntemi kullandığınız için komisyon ya da işlem masrafı, hizmet bedeli gibi bir para ödemeniz gerekmeyecektir. Herhangi bir mağduriyet yaşamazsınız.

Sahabet İçin Çalıştığım Banka Kesinti Yapıyor

Sahabet hangi bankalar ile çalışmaktadır? Sorusu sizlere anlatılmıştır. Sistemin çalışma saatleri hakkında bilgi verilmiştir. Bir de kullanıcılar tarafından şöyle bir ifadenin gündeme getirildiği görülmektedir. Sahabet için çalıştığım banka kesinti yapıyor . Havale ya da EFT işleminden bankanız tarafından kesinti yapılabilir. Bu konuda bankanız, bankanızın müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekecektir. Sahabet sitesinin bu konu ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.

Hesabınızdaki paradan havale ya da EFT masrafı tahsil edilebilir. Hesabınızdaki paradan tahsil edilememesi halinde, göndermeye çalıştığınız para içerisinden de tahsilat işleminin yapılması mümkün olabilir. Bu tahsilatı yapan bankalar olacaktır. Bankalar tarafından yapılan kesinti ile Sahabet sitesi arasında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Çalıştığınız bankayı değiştirebilirsiniz. Komisyon almadan çalışan bankalarda hesap açabilirsiniz.

Bu hesaplarınız üzerinden Sahabet sitesine havale ile para yatırabilirsiniz. Bu hesapların üzerinden yani yeni bir bankada belirlediğiniz hesabınız, komisyon almayan bankada belirlediğiniz hesabınız üzerinden para yatırabilir ve para çekme talimatı verebilirsiniz. Bir kez daha hatırlatalım, bankalar tarafından yapılan kesintinin, Sahabet ile Sahabet sitesinin finansal departmanı ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.

İçerik Hakkında Yapılan Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmadı.