Sahabet Giriş Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Sahabet Giriş Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım? Elbette normal bir durum ortaya çıkmıştır. Yeni bir şifre belirlemiş olabilirsiniz, ilk defa şifre belirlemiş olabilirsiniz, bir yere not almamış olabilirsiniz. Güvenlik gerekçesine istinaden, karmaşık yapılarda bir şifre belirlemiş olabilirsiniz, hatırlamakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bu durumda endişelenmeyin.

Şifrenizi unuttuğunuz için bir daha Sahabet sitesini asla kullanamazsınız gibi bir durum söz konusu değildir. Şifreyi unuttuğunuz için Sahabet giriş işlemini yapamazsınız gibi bir durum söz konusu değildir. Siteyi kullanmak sureti ile kendinize yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Çok basit bir şekilde işlem yapmanız mümkün hale getirilmiştir.

Sahabet Şifremi Unuttum Nasıl Şifre Belirlerim?

Sahabet giriş şifremi unuttum ne yapmalıyım? Sorusunun karşılığında, sitenin ana sayfasında cevap bulunmaktadır. Sahabet şifremi unuttum nasıl şifre belirlerim? Bunun için yeni giriş adresi ile siteyi açın, siteyi açtıktan sonra her zaman kullandığınız giriş butonu üzerinden seçim işlemini yapın. Aynı ismi taşıyan bir sayfa karşınıza gelecektir. Sizlerden kullanıcı adı ve şifre bilginiz istenecektir ancak, siz şifrenizi hatırlamadığınız için bu bölümleri boş bırakın. Alt tarafa, sol alt tarafa doğru baktığınızda, şifremi unuttum şeklinde Türkçe bir yazı olduğunu göreceksiniz. Bu yazı üzerinden seçim işlemini gerçekleştirin. Yeni bir pencere açılacaktır.

Bu pencerenin üzerinde de Türkçe, şifremi unuttum yazacaktır. Burada kullanıcı adı ile gönder şeklinde bir seçenek bulunmaktadır. Elektronik posta ile gönder şeklinde bir seçenek bulunmaktadır. Kullanıcı adını, kullanıcı adı bölümüne yazın ve yenileme linki gönder yazısı üzerinden seçim işlemini yapın. İsterseniz e-posta ile gönder seçeneğine gelin, işaretleyin. Sistemde kayıtlı elektronik posta adresinizi yani mail adresinizi yazın. Yazdıktan sonra yine altta gördüğünüz yenileme linki gönder yazısı üzerinden seçim işlemini yapın. Kullanıcı adı ile gönder yazısına da tıklamış olsanız, elektronik posta adresinize bir şifre sıfırlama linki gelecektir. Buradan hareket edeceksiniz.

Sahabet Şifre Sıfırlama Linki Nedir?

Sahabet giriş şifremi unuttum ne yapmalıyım? Giriş butonu şifremi unuttum yazısı üzerinden hareket edeceksiniz. Yukarıda belirtilen işlemleri yapacaksınız ve bir şifre sıfırlama linki alacaksınız. Sahabet şifre sıfırlama linki nedir? Şifre unutan kullanıcılara, yeni şifre belirlemesi amacıyla gönderilen bir adres anlamına gelmektedir. Bahsedilen işlemleri gerçekleştireceksiniz, elektronik posta alacaksınız. Gelen elektronik posta üzerinden giriş işlemini yapacak yani elektronik postayı açacaksınız.

Karşınızda bir adres bulunacaktır. Bu adresi üzerinden seçim işlemini yapacaksınız. Yeni bir şifre belirlemeniz sizden talep edilecektir. Yeni şifreyi yazacaksınız, yeni şifreyi doğrulayacaksınız ve onay vereceksiniz. Artık yeni şifre ile siteye giriş işlemini yapacaksınız. Şifre sıfırlama linki elektronik posta adresinize gelen adres anlamına gelmektedir.

Kaç Kere Sahabet Şifre Sıfırlama Linki Alabilirim?

Sahabet giriş şifremi unuttum ne yapmalıyım? Sorusunda yönergeler dahilinde hareket etmeniz gerektiği ifade edilmiştir. Yenileme linki gönder ile hareket edeceksiniz. Şifre sıfırlama linki alacaksınız. Peki bu işlem ne kadar tekrarlanabilir? Kaç kere Sahabet şifre sıfırlama linki alabilirim? 1 gün yani 24 saat içerisinde sadece 1 defa bu işlemi yapabilirsiniz. Bu yüzden yeni oluşturduğunuz şifre sıfırlama linki ile oluşturduğunuz şifreyi, mutlaka bir yere not alın. Üzerinden 24 saat geçmeden aynı işlemi tekrarlamanız mümkün olmayacaktır.

Sahabet Şifresi Hesaptan Değiştirilir mi?

Sahabet giriş şifremi unuttum ne yapmalıyım? Sorusunun haricinde, bir de hatırlanan ancak değiştirilmek istenen şifre anlayışı bulunmaktadır. Sahabet şifresi hesaptan değiştirilir mi? Elbette hesabınıza giriş yapmak suretiyle de, kendinize yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Peki bu işlem nasıl yapılacaktır? Bunu da size basamak basamak anlatalım. Sahabet yeni giriş adresi ile siteyi açın. Ana ekran üzerinde gördüğünüz giriş butonu üzerinden seçim işlemini yapın. Kullanıcı adınızı yazın. Değiştirmek istediğiniz ve kullandığınız şifreyi yazın.

Sahabet Giriş yap butonuna basın, hesabım bölümüne gelin. Hesabım bölümündeki menüde, seçenekler arasında şifre yazısını göreceksiniz. Buradan seçim işlemini yapmalısınız. Önce kullandığınız ya da değiştirmek istediğiniz şifreyi bir defa yazacaksınız. Hemen altında bulunan bölüme, yeni şifreyi yazacaksınız. Son olarak yeni şifreyi tekrar yazacaksınız ve onay butonuna basacaksınız. Bu işlemi yapmanız ile birlikte, şifreniz başarılı bir şekilde değiştirilmiştir yazısını göreceksiniz. Artık yapacağınız Sahabet giriş işleminde, tamamen yeni şifrenizi kullanacaksınız. Bu konuda herhangi bir sınırlama yoktur. Her gün, her saat istediğiniz kadar şifre değişiklik işlemini hesabım bölümü üzerinden yapabilirsiniz.

İçerik Hakkında Yapılan Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmadı.