Sahabet Giriş Sorunu Var Mı? - Sahabet Yeni Adresi

Sahabet giriş sorunu var mı? Giriş problemi olarak ifade edilemeyecek bir aksaklıktan bahsedebiliriz. Evet site tespit edilmektedir. Evet bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından hakkında kapatılma kararı verilmektedir. Ancak bu olumsuzluktan tam olarak, sorun ya da problem şeklinde bahsetmek mümkün değildir. Çünkü farklı yöntemleri kullanmak sureti ile giriş probleminin ortadan kaldırılması mümkündür.

Özellikle Better World isimli Kurucu ve işleticisi Limited Şirketi tarafından çok hızlı bir şekilde kapatılma kararına tepki verildiği görülmektedir. Giriş problemi olmadığı bu açıdan söylenebilir. Birkaç dakika site hizmetlerini alma konusunda aksaklık yaşayabilirsiniz. Hepsi budur. Site tespit edilecektir, BTK kararı ile kapatılacaktır. Kapatılması ile birlikte, birkaç dakika yeni giriş adresinin devreye alınması sürecektir. Bütün gördüğünüz problem budur.

Sahabet Giriş Sorunu İçin Çözüm Yöntemleri

Sahabet giriş sorunu için çözüm yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemlerin bir ya da birden fazlasını tercih edebilirsiniz. İnisiyatif tamamen sizler de bulunmaktadır. Elbette yazının son bölümünde sizlere bir tavsiyede bulunacağız. Şimdi yöntemlerin açıklamasına geçmeden önce, kısa kısa başlıklar hakkında sizlere bilgi verelim. Giriş problemi yaşadığınızda kullanabileceğiniz yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz.

DNS ayar değişikliği yapmak suretiyle giriş işlemini yapabilirsiniz, VPN uygulamasını kullanmak sureti ile giriş işlemini yapabilirsiniz. Tüm bunlarla uğraşmak yerine, doğrudan yeni giriş adresi ile kullanabilirsiniz. Yeni giriş adresi üzerinden siteyi yeniden açabilirsiniz.

Sahabet VPN İle Çözüm Yöntemi

Sahabet VPN ile çözüm yöntemi tercih edilen seçenekler arasında bulunmaktadır. Bu yöntem zorunlu olmamak ile birlikte, tercih etmeniz durumunda sonuç elde etmeniz mümkün olabilir. Google Chrome internet sağlayıcısı üzerinden kısa bir örnek verelim. Google Chrome internet sağlayıcısını açmanız gerekmektedir. İnternet sayfası açıldıktan sonra, sağ tarafa doğru bakın.

Ayarlar bölümünü bulun ve seçim işlemini gerçekleştirin. Açıldıktan sonra yani ayarlar bölümü açıldıktan sonra, bu defa ekranın sol tarafına bakacaksınız. Sıralanmış seçenekler arasında, uzantılar şeklinde bir yazı olduğunu göreceksiniz. Bu yazı üzerinden de seçim işlemini yapın, bu yazı üzerinden seçim işlemini yaptıktan sonra, ekranın orta bölümüne bakın. VPN uzantısını görüyor olabilirsiniz. Bu durumda etkin kıl kutusunu işaretleyin. Eğer VPN uzantısını göremiyor iseniz, eklenti edinin yazısından VPN uygulamasını indirin, sisteme adapte edin. Etkin kıl kutusunu işaretlemeyi unutmayın.

Sahabet DNS İle Çözüm Yöntemi

Sahabet giriş sorunu var mı? Sorusunda tercih edebileceğiniz seçenekler farklıdır. Bunlardan bir tanesini, Sahabet DNS ile çözüm yöntemi meydana getirmektedir. Bu da kişisel olarak yapabileceğiniz işlemler arasında bulunmaktadır. Bu da zorunlu işlemlerden bir tanesi değildir. Kısaca anlatalım. Bilgisayarlarınızı açın, bilgisayarlar açılınca sağ alt köşede bulunan internet bağlantı simgesinin üzerine gelin. Kendi kullanmış olduğunuz, sizin tarafınızdan isim verilen internet bağlantısını bulun.

Bu bağlantının üzerinde işaretleme işlemini yapıp, özellikler sekmesine gelin ve işaretleyin. Bir pencere daha açıldığını göreceksiniz. Bu pencerede internet protokolü sürüm 4 şeklinde bir yazı ya da internet iletişim kuralları şeklinde bir yazı bulunacaktır. Bu yazı üzerinden de seçim işlemini yapacaksınız ve özellikler diyeceksiniz. Yeni bir pencere daha açılacaktır. Üzerinde genel yazısının bulunduğunu göreceksiniz. Bu yazı üzerinden hareket edin. En alt tarafa doğru baktığınızda, DNS sunucu adreslerini göreceksiniz. İnternetten bulduğunuz adresler ile bunları değiştirin.

Sahabet Yeni Giriş Adresi

Giriş probleminde ki en pratik yöntemi sizlere ifade edeceğimizi belirtmiştik. Sahabet yeni giriş adresi en pratik yöntemdir. Yukarıda anlatılan sistemler ile uğraşmanıza gerek yoktur. Araştırma yapmanıza, vakit kaybetmenize gerek bulunmamaktadır. Sadece şirket tarafından hazırlanmış yeni giriş adresini kullanmanız yeterlidir.

Sahabet Yeni Adresi Ne Oldu?

Sahabet giriş sorunu var mı? Sorusundaki en pratik yöntemin yeni giriş adresi olduğu ifade edilmiştir. Şirket tarafından belirlenmektedir, şirket tarafından hizmete alınmaktadır. Kurucu ve işleticisi şirket tarafından gerekli duyurular, bildirimler yapılmaktadır. Peki Sahabet yeni adresi ne oldu? Hakkında verilmiş kapatılma kararından sonra bir değişim daha yapılmıştır. Artık Türkiye ip adreslerinde yeni giriş adresinin kullanımda olduğu görülmektedir.

Sahabet giriş sorunu var mı? sorusu için kullanmanız gereken adres, Sahabet olarak belirlenmiştir. Sahabet giriş linki olarak hazırlanmış yazı üzerinden de seçim işlemini yapıp, siteyi açtığınızı görebilirsiniz. Aynı kriterler dahilinde siteyi kullanacaksınız. Herhangi bir içerik değişikliği görmeyeceksiniz. Hesaplarınızın etkilenmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

İçerik Hakkında Yapılan Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmadı.