Sahabet Para Çekme İşlemlerinde Belge Talep Ediliyor Mu?

Sahabet para çekme işlemlerinde belge talep ediliyor mu? Bu sitenin genel kullanım koşullarını okuyabilirsiniz. Genel kullanım koşullarında gerek duyulması halinde, belge talep etme hakkının bulunduğu ifade edilmiştir. Tabii ki bu kural finansal işlemler için de geçerlidir.

Gerek duyulması halinde para çekme işlemlerinde de, Sahabet sitesinin belge talep etme hakkı bulunmaktadır. Kurallar dahilinde hareket eden kullanıcılardan herhangi bir şekilde ödemede belge talep edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Sahabet Para Çekme İşleminde Neden Belge Talep Edebilir?

Sahabet para çekme işlemlerinde belge talep ediliyor mu? Sorusunda belge talep etme hakkının gerekçeleri dahilinde bulunduğu ifade edilmiştir. Peki Sahabet para çekme işleminde neden belge talep edebilir? Kullanıcı olan şahısların mutlaka kendi adına ve kendi soyadına ait hesapları kullanması gerekecektir. Soy isim benzerliği bulunuyor olsa dahi, eşi ya da bir akrabası konumunda bulunuyor olsa dahi, aile fertlerinden birisi olsa dahi, herhangi bir şahsın adına ait hesaplara para çekme talimatı verilemez.

Bu yönde bir işlemin yapılması durumunda, kullanıcılardan ispatlayıcı nitelikte belge talep edilebilir. Sadece bu şartın oluşması ile birlikte yani bu olumsuzluğun gündeme gelmesi ile birlikte, belge talep etme hakkının ortaya çıktığı görülecektir. Bunun dışında belge talep edilmesi, ödemelerde belge talep edilmesi gibi bir durum bulunmamaktadır.

Sahabet Hangi Miktarda Belge Talep Ediyor?

Sahabet para çekme işlemlerinde belge talep ediliyor mu? Sorusunun bir de parasal değerler açısından gündeme getirildiği görülebilmektedir. Sahabet hangi miktarda belge talep ediyor? Sorusu bu kapsamda gündeme getirilecektir. Sahabet sitesinin en düşük ödeme miktarı 200 Türk Lirasıdır. Sahabet sitesinin günlük en yüksek ödeme miktarı, 25.000 Türk Lirasıdır. Bu limitler dahilinde ya da ara miktarlarda para çekme talimatı verebilirsiniz. En düşük miktar olan 240 Lirasında para çekme talimatı vermiş olabilirsiniz. Bu durumda herhangi bir belge göndermeyeceksiniz.

En yüksek miktar olan 25.000 Türk Lirası dahilinde para çekme talimatı vermiş olabilirsiniz. Bu durumda da herhangi bir belge göndermenize gerek yoktur. Hangi miktarda para çekme talimatı verirseniz verin, Sahabet sitesi adınıza kayıtlı hesapları kullanmanız durumunda, sizlerden herhangi bir belge talep etmeyecektir. Böyle bir uygulamanın bulunmadığı görülmektedir. Bu yüzden rahat bir şekilde para çekme talimatı verebilirsiniz.

Sahabet Ödemede Hangi Belgeleri İsteyebilir?

Sahabet para çekme işlemlerinde belge talep ediliyor mu? Sorusunda gerekçeler ile birlikte belge talep etme hakkının bulunduğu ifade edilmiştir. Peki böyle bir durum ortaya çıktığında, Sahabet ödemede hangi belgeleri isteyebilir? Kullanıcı adına kayıtlı hesapları görmek amacıyla istenecek belgeler bulunmaktadır.

Kullanıcı adı için nüfus cüzdanı ya da pasaport, ehliyet ya da resmi kurumlardan alınmış ve kimlik yerine geçen bir belgenin talep edilmesi söz konusu olabilir. Hesaplar için banka dekontu ya da kredi kartı önlü arkalı fotokopisi, banka hesap cüzdanı ya da bankalardan alınmış bir belgenin geçerli olduğu görülecektir. Bu tip belgeler talep edildiğinde hazırlanıp, müşteri hizmetlerine gönderilmelidir.

Sahabet Ödeme Belgeleri Nasıl Gönderilir?

Sahabet para çekme işlemlerinde belge talep ediliyor mu? Sorusunda gerekçeler ile birlikte talep edilecek belge seçenekleri anlatılmıştır. Peki böyle bir talep gündeme geldiğinde, nasıl davranmak gerekecektir? Sahabet ödeme belgeleri nasıl gönderilir? Elde etmiş olduğunuz bir belgenin orijinal halini yani ıslak imzalı halini müşteri hizmetleri ile ya da Sahabet sitesinin adresine göndermeniz şeklinde bir uygulama bulunmamaktadır.

Temin etmiş olduğunuz belgeleri, posta aracılığı ile ya da kurye aracılığı veya kargo şirketleri aracılığı ile Sahabet yeni giriş sitesinin adresine göndermeniz şeklinde bir uygulama yoktur. Önce belgeleri elde edeceksiniz. Belgeleri cep telefonları, tabletler ya da bilgisayar kameraları ile resim formatına dönüştüreceksiniz. Resim formatına dönüştürdükten sonra, elektronik posta servisini kullanacaksınız. Kayıt olma aşamasında sizler tarafından üyelik başvuru formuna yazılan elektronik posta adresini kullanacaksınız.

Bu elektronik posta adresinde belgeleri bir ek olarak hazırlayıp, müşteri hizmetlerine elektronik posta aracılığı ile göndereceksiniz. Kullanmanız gereken elektronik posta adresi, destek şeklinde başlayan elektronik posta adresi olacaktır. Göndereceğiniz elektronik postada, Türkçe dil seçeneğini kullanacaksınız. Türkçe dil seçeneğinde elektronik posta göndereceksiniz. Gönderdiğiniz belgeler alınacak, incelenecek, orijinal olduğu görüldükten sonra, şifreleme programları ile sistemde yani veri tabanında tutulacaktır.

İçerik Hakkında Yapılan Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmadı.